All for Joomla All for Webmasters

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Firma Adı Firma Adresi Telefonu
Tüm Referanslarımız ve diğer her türlü bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
GB KAUÇUK SAN. TİC. A.Ş. BURSA  
KAYA PLASTİK SAN. TİC. A.Ş BURSA  
ERGÜL ŞEKERLEME SAN. TİC. A.Ş BURSA  
İPKA PLASTİK SAN. TİC. A.Ş BURSA  
KARACAN TEMİZLİK SAN. TİC. A.Ş BURSA  
ÖZÇAVUŞOĞLU OTOMOTİV SAN. TİC. A.Ş BURSA  
BURTAŞ SAN. TİC. A.Ş BURSA  
DİAS ISI SİSTEMLERİ SAN. TİC. A.Ş BURSA  
     
     
     

Firmamız çağımızın teknolojisini yakından takip ederek yeniliklere açık olmuştur. Sürekli gelişen ve yenilenen teknoloji hemen temin edilmektedir.

Firmamızın bu özelliği onu kısa Sürede sektörün enlerinden biri haline getirmiştir. Tecrübe ve bilgi birikimiyle diğer firmalardan farklı olan firmamızda AR-GE Çalışmalarına çok büyük önem verilmektedir. Firmamız sürekli çözüm arayışlarında olup kusursuz hizmet anlayışıyla bu sektörün gelişimi için de çok büyük katkı sağlamıştır. Rakipleri tarafından sürekli takip ve taklit edilen firmamız bu yönüyle de sektöründe kalitenin artmasını sağlamıştır.

Eğitimli bir kadro tarafından kurulan firmamız aynı zamanda Eğitim düzeyi yüksek İnsan ilişkilerine önem veren güler yüzlü profesyonel bir kadroya sahiptir.

Bize Ulaşın : 0224 340 00 60 - 0505 470 00 60 - 0505 473 00 60

“Enes Elektrik Bobinaj" 1999 yılında her türlü motor sarımı - bakımı, el aletleri tamir ve - bakımı ile sektöre adımını atmıştır. İlerleyen zamanlarda teknolojininde gelişmesiyle sektörde şu anki yerimizi aldık.

“Enes Elektrik Bobinaj" 1999 yılında her türlü motor sarımı - bakımı, el aletleri tamir ve - bakımı ile sektöre adımını atmıştır. İlerleyen zamanlarda teknolojininde gelişmesiyle sektörde şu anki yerimizi aldık.

Artık hizmet alanlarımız arasında, fabrika makina ve elektrik bakımları, ac/dc motorlar, cnc motorları, convertör motorları, devirdaim pompaları, su pompaları, elektirikli el aletleri, vinçler, her türlü fan motorları, kompresörler, havuz pompaları, fren bobinleri, rediktörlü motorlar, asansör motorları, vibrasyon motorları, marangoz makinaları, dalgıç pompalar, gibi sektörün tüm alanlarında eksiksiz hizmet veren öncü kuruluşlardan biriyiz.

Hizmetlerimiz bölümünden hizmet alanlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Enes Elektrik Bobinaj fabrika makina kurumları esnasında makina seçimi, kullanımı ve bakımları ile ilgili danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Bugün Enes Elektrik Bobinaj sizlerden gelen talepleri müşteri memnuniyeti ve işçilik kalitesi ilkemizden yola çıkarak en kısa zamanda ve ekonomik şekilde karşılamaya devam etmektedir. Ayrıca firmamız sadece Bursa değil tüm türkiyede hizmet verebilecek şekilde kadrolaşmıştır.

Bir telefon veya faksınız bizler için yeterlidir. Sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız.

Birlikte çalışmak dileklerimizle....

Bize Ulaşın : 0(224) 482 27 14 - 0(553) 544 37 37